Typy obkladů - zástěn

 

Typy obkladů pro zdi mezi horními a spodními kuchyňskými skříňkami: Obklad zdi kovolaminát

 

  • LAMINÁT - ekonomicky výhodným řešením je obložení stěny v dekoru pracovní desky. Obklad působí velmi kompaktně. Obklad je nevhodný za plynové desky.

 

  • KOVOLAMINÁT - používá se vždy jako vhodná ekonomická varianta k laminátovým obkladům a plynovou varnou deskou. Bezpečně ochrání Váš obklad před účinky otevřeného ohně z varné desky a šetří i Vaši peněženku. 

 

  • LAKOBEL -  skleněné obklady si můžete vybrat v různém barevné provedení tak, aby přesně ladily s vašim interiérem. Dále si můžete určit i jimá specifikace skla - například provedení matný, lesklý s ornamentem nebo třeba fotografií. Obklad působí velmi elegantně a je také preferován pro jeho snadnou údržbu. Velmi vhodný za varnou plynovou desku.

 

  • UMĚLÝ KÁMEN / Corian® - elegantní a hlavně praktické napojení pracovní desky na obklad zdi, kde není žádná nežádoucí spára. Ideální do prostor se zvýšenou hygienickou náročností. Velmi snadná údržba. Velmi vhodný při práci s vodou.

 

  • KÁMEN / Technistone® - vhodný pro obkad zdi k pracovní desce z kamene. Vyznačuje se jednotným stylem a snadnou údržbou. Velmi vhodný za varnou plynovou desku.