Pracovní desky

 

V naší nabídce si můžete vybrat z velikého množství materiálů a barev.

  • Dřevotřískové kuchyňské pracovní desky            
  • Masivní kuchyňské pracovní desky
  • Pracovní kuchyňské desky z přírodního kamene
  • Pracovní kuchyňské desky z umělého kamene
pracovní deska Technistone

Dřevotřískové kuchyňské pracovní desky postformingované

Nosným materiálem je surová dřevotřísková deska, povrchově upravená odolným HPL laminátem o tl. 0,6 – 0,8 mm postformovaným (ohnutým) přes hranu desky. K pracovním deskám lze dodat v odpovídajících dekorech i obkladové panely a těsnící lišty. Nabídka dekorů je opravdu bohatá. 

 

MASIVNÍ KUCHYŇSKÉ PRACOVNÍ DESKY

Masivní kuchyňské pracovní desky jsou vyráběny z kvalitně vysušeného tvrdého dřeva upraveného na tl. 40 mm.

Pracovní desky ze spárovky jsou vhodným řešením pro zákazníky, kteří upřednostňují přírodní materiály. Desky jsou tvořeny délkově napojovanými dřevěnými hranolky. Lepené jsou vodovzdorným disperzním lepidlem, který je zdravotně nezávadný. Tyto desky jsou bez povrchové úpravy.

 

 PRACOVNÍ DESKY TECHNISTONE®

Technistone vzorník1

Materiál Technistone® kombinuje kvalitní přírodní suroviny - křemičitý písek, dováženým z nejkvalitnějších světových nalezišť s nejmodernějšími technologiemi míchání (skleněné fragmenty) a lisování.

Oceňované charakteristické vlastnosti: nenasákavost, neporéznost nebo odolnost proti poškrábání a chemikáliím, stejně tak jako široká škála barev, úprava povrchu, variabilita tlouštěk a rozměrů. Pro své výhody je používán do interiérů a exteriérů, nejčastěji ve formě kuchyňské a koupelnové desky, dlažby, schodiště, obkladů.

 

PRACOVNÍ DESKY CORIAN®

Corian vzorky 

Corian® je umělý kámen. Je vyrobený z přírodních minerálů a čistého akrylového polymeru, které podléhají přísné kontrole v souladu s hygienickými předpisy EU. Corian® je pevný syntetický materiál bez jakýchkoliv spojů.

Oceňované charakteristické vlastnosti: nenasákavost, neporéznost, snadná údržba, žádné viditelné spoje, dobrá tvarovatelnost. Drobné oděrky a škrábance, je možné opravit jejich přebroušením pomocí žínky Scotchbrite. Široká škála barev, variabilita tlouštěk a rozměrů. Nejčastější použití ve formě kuchyňských a koupelnových desek.